Sesja Songwriterska

 

Songwriting w Delphy Records

Tak jak już wspominaliśmy, kluczem do sprawnie prowadzanych projektów muzycznych jest owocna sesja songwriterska pod czujnym okiem naszych specjalistów. Odbywa się ona najczęściej w naszym studiu nagrań w Warszawie. Szczegóły ustalimy, kiedy zdecydujesz się na współpracę z nami. Miej jednak na uwadze, że jesteśmy bardzo elastyczni. W sprawnym przebiegu sesji pomogą Ci nasi doświadczeni eksperci w zakresie formy i struktury liryki oraz budowania linii melodycznej. Takie wsparcie stanowi niebywałą pomoc w songwritingu dla artystów, którzy jeszcze nie opanowali tej sztuki na tyle, aby samodzielnie podejść do tego procesu. Wiemy to z naszych wieloletnich obserwacji.

Podczas warsztatów nieustannie dbamy o to, aby praca przebiegała w zgodzie z określonymi przez Ciebie preferencjami muzycznymi oraz z Twoją ekspresją. Na każdym etapie twórczym nasi songwriter’owie wsłuchują się w Twój głos i w Twoje wewnętrzne potrzeby. Chcemy, aby nowo powstały utwór pasował do Ciebie jak najlepiej i skutecznie wyrażał Twoją osobowość. Cały proces songwriterski trwa kilka godzin, podczas których powstaje zarys linii melodycznej oraz gotowy tekst.

Wszystkie procesy traktujemy indywidualnie, każdy jest dla Nas wyjątkowy. Nie ma dwóch takich samych, podobnie, jak nie spotkaliśmy dwóch artystów o takiej samej energii. Od każdego mogliśmy się sporo nauczyć i zaczerpnąć dużo dobrych praktyk i inspiracji. Możesz przyjść do nas z pomysłem na różnym etapie koncepcyjnym: z tekstem bez linii melodycznej lub jedynie z wizją i zarysem utworu , a my podczas warsztatów songwriterskich wspólnie wypracujemy pomysł na Twoją piosenkę.

W zależności od tego , czego potrzebujesz, czy jest to songwriting dla początkujących czy pomoc w songwriting u – jesteśmy tu po to, aby Ci pomóc, by nowa produkcja muzyczna była produktem wysokiej jakości.

Zainwestuj w siebie i swoją karierę, niezależnie od tego, na jakim etapie jesteś – zrób pierwszy krok i współpracuj z nami w procesie songwriterskim.

 
 
nablogaloves4