Poznajmy się

 

Jesteśmy grupą kreatywnych osób, którzy nie wyobrażają sobie życia bez codziennego tworzenia i słuchania muzyki. Muzyczna pasja wypełnia całą naszą przestrzeń i sprawia, że z radością i zaangażowaniem dzielimy się nią z innymi pasjonatami.

Wytwórnia Delphy Records to miejsce dla każdego wokalisty, który poszukuje własnego, artystycznego „ja” w skomplikowanym, muzycznym świecie. Pokazujemy, że tworzenie muzyki jest proste i przyjemne, a dawanie jej innym (i uczenie się, jak to zrobić) to naprawdę świetna frajda!

Kreatywny zespół muzyczny Delphy Records to profesjonalni kompozytorzy, producenci muzyczni, songwriterzy, autorzy tekstów, sound designerzy, managerowie projektów i specjaliści od reklamy w branży muzycznej. Wszyscy wspólnie zaangażowani są w prawie każdy utwór wychodzący pod skrzydłami Delphy Records.

Poznaj ekipę, która stworzy dla Ciebie Twoją autorską piosenkę w najwyższej jakości, wyda ją w dystrybucji cyfrowej oraz pomoże Ci z nauką promocji muzyki i self-managementem!

 

Ekipa

Rafał Konieczny
CEO, producent wykonawczy
Marta Strumnik
dyrektor, project manager
Karolina Kmieciak
graficzka, ilustratorka
Duśka Wacławik aka ZuoZone
songwriterka, autorka tekstów
Zofia Prucnal
trenerka wokalna
Krzysztof Milewski
producent muzyczny
Waldek Maszyński
producent muzyczny
Maciej Milewski
producent muzyczny
Mikołaj Jarząbek aka Święty
producent muzyczny
Szymon Kurek aka Dj Spox
producent muzyczny, miks&mastering
Piotr Belak
producent muzyczny
Martin Skowroński
producent muzyczny
Mateusz Jechna
producent muzyczny
Grzegorz Ryba
producent muzyczny
Patrick Multan
producent muzyczny

Rafał Konieczny

CEO, producent wykonawczy

Jestem założycielem i dyrektorem wytwórni muzycznej Delphy Records oraz twórcą autorskiej usługi dla firm - Soundize Audio Branding. W muzyce zwracam szczególną uwagę na detale, a moim ulubionym nurtem jest szeroko pojęta muzyka elektroniczna, w tym minimal techno, future bass i nu-retro wave. Poza muzyką, pasjonuje mnie eksploracja kosmosu oraz uprawianie kolarstwa torowego... po mieście. :)

Marta Strumnik

dyrektor, project manager

Koordynuję pracę wszystkich artystów tworzących zespół kreatywny wytwórni Delphy Records. Dbam o najlepszą komunikację między wokalistą a producentami muzycznymi i czuwam nad całym procesem tworzenia piosenki. Zajmuję się również łowieniem najbardziej obiecujących talentów. :) Uwielbiam grać na djembe i spędzać aktywnie czas poza domem, szczególnie w gronie najbliższych mi przyjaciół.

Karolina Kmieciak

graficzka, ilustratorka

Jestem grafikiem z wykształcenia i zamiłowania – trafiłam szóstkę w „karierowym” lotku, bo kocham swoją pracę. W Delphy Records projektuję okładki singli i dbam o estetykę materiałów wizualnych. Gdy nie projektuję to kolekcjonuję podróże, tańczę bachatę i roztrwaniam pieniądze na jedzenie. Tworząc, kieruję się intuicją – przenoszę na kartkę czy monitor to, co widzę w głowie po zapoznaniu się z danym tematem. Szanuję briefy, ale trudno jest mnie przekonać bym całkowicie się nimi kierować.

Duśka Wacławik aka ZuoZone

songwriterka, autorka tekstów

Człowiek renesansu - artystka undegrandowa, graficzka, animatorka i scenografka. W Delphy Records prowadzi konsultacje artystyczne, dba o spójność melodii z osobowością wokalisty oraz pisze teksty piosenek. W latach 90. przecierała szlaki raperkom, fristajlując na imprezach i dogrywając się do hip-hopowych projektów. Razem z producentem Świętym stworzyli autorski projekt Trzy Tygodnie.

Zofia Prucnal

trenerka wokalna

Jestem szczęściarą - uczę z pasji, fascynacji muzyką i możliwościami głosu. Nie ma dla mnie nic bardziej energetycznego, niż wspólne granie, najlepiej kompletnie improwizowane. Zamiast szkolić po prostu wokalistów, wolę wyciągać z nich na wierzch artystów i pomagać ich głosom robić to, co tylko Ci artyści sobie wymarzą, po drodze odkrywając z nimi nowe inspiracje, style i brzmienia.

Krzysztof Milewski

producent muzyczny

Waldek Maszyński

producent muzyczny

Jestem muzykoholikiem. Muzyka to moja praca, hobby i sposób na spędzanie czasu-życia. Jedyne co mnie od niej odrywa, to rodzina i góry. Uwielbiam odkrywać w muzyce to co nowe i nieszablonowe, choć lubię wyzwania w stylu „ma brzmieć jak pani X”. :) W pracy zawsze kieruję się intuicją i staram się iść za tzw. „pierwszą myślą”. Jestem przesiąknięty elektroniką i nie wyobrażam sobie sytuacji, że na świecie zniknąłby prąd. ;)

Maciej Milewski

producent muzyczny

Kontakt z muzyką zacząłem jako 7-letnie dziecko, podczas nauki gry na skrzypcach w szkole muzycznej im. Grażyny Bacewicz w Gdańsku. Ukończyłem Akademię Muzyczną w Gdańsku na kierunku Jazz i muzyka rozrywkowa u pana dr Macieja Grzywacza. Oprócz zajmowania się produkcją muzyczną, jestem także gitarzystą i kompozytorem oraz autorem wielu utworów muzycznych do sztuk teatralnych, projektów filmowych i reklam audio-wizualnych. Mam na swoim koncie wiele nagród za dokonania artystyczne (nagroda indywidualna na RCK Pro Jazz Festiwal, laureat III nagrody na międzynarodowym konkursie kompozytorskim im. Krzysztofa Komedy) oraz występy w całej Polsce i poza jej granicami.

Mikołaj Jarząbek aka Święty

producent muzyczny

Odnajduję się w bardzo różnych klimatach – od ciepłych, soulfulowych brzmień, po old-schoolowe hip-hop'owe bangery. Wspólny mianownik moich produkcji to świetnie dobrane bębny. Mam na koncie wydany tylko na winylu album producencki „Tu Wolno Palić", a moje numery można znaleźć na płytach uznanych wykonawców, takich jak Ten Typ Mes, JWP, Marika czy Numer Raz. Oprócz hip-hopowych projektów, realizowałem takich artystów jak Czesław Mozil, Mela Koteluk i Bela Komoszyńska (Sorry Boys), a od dłuższego czasu moim klientem jest zespół Żywiołak. Jestem otwarty na wszystkie style muzyczne, nie boję się wyzwań i jestem zawsze uśmiechnięty - chyba, że akurat jestem głodny. ;)

Szymon Kurek aka Dj Spox

producent muzyczny, miks&mastering

Urodziłem się w muzycznej rodzinie, więc świat dźwiękowy nie jest dla mnie tajemnicą; pojawiające się nowości zgłębiam i wykorzystuję we własnej pracy. W Delphy Records zajmuję się finalnym brzmieniem utworów, produkcją muzyczną oraz realizuję nagrania wokalne. Do powierzonych mi utworów podchodzę dokładnie i konkretnie, wychodząc z założenia, że każda krytyka musi być konstruktywna, aby pomóc artyście rozwinąć i udoskonalić swój warsztat. W muzyce podróżuję od spokojnych brzmień r&b czy tropical przez klasyczne hip-hopowe brzmienia, kończąc na housowych: uk house, uk garage, deep house.

Piotr Belak

producent muzyczny

Tworzę wykorzystując środowisko cyfrowo-analogowe. Nie ograniczam się stylistycznie, lubię łączyć świat muzyki akustycznej z elektroniką i wzajemne uzupełnianie się styli muzycznych. Według mnie, muzyka musi mieć wartość emocjonalną, strukturę, ciekawą budowę, harmonię, musi zaskakiwać i powodować, że chce się więcej i więcej. Oprócz świata muzycznego, uwielbiam podróże motocyklowe, które są łącznikiem między muzyką a prozą życia. Obie te pasje są dla mnie dawką adrenaliny, inspiracji, niezależności i podążaniem własną drogą - czasem zgodnie z planem, czasem spontanicznie przed siebie w nieznane. Podobno ten kto kocha to co robi, nie przepracuje ani jednego dnia…. Chyba jestem bezrobotny. :)

Martin Skowroński

producent muzyczny

Muzyka to dla mnie sposób komunikacji, zaczynając od gry na gitarze, a na realizacji nagrań kończąc. Potrafię dobrze odnaleźć się w wielu gatunkach muzycznych tj. rock, pop alternatywny, muzyka akustyczna i synth wave. Lubię ciepłe analogowe brzmienia oraz cenię sobie żywe instrumenty i live feel. W wolnym czasie zgłębiam tajemnice fizyki, gotuję oraz przemierzam miasto na longboardzie.

Mateusz Jechna

producent muzyczny

W sercu gra mi soul, krew pompuje funk, głową rusza hip-hop. Mogę więc stwierdzić, że muzyka wypełnia cały mój organizm i napędza go do działania. Do każdego projektu podchodzę indywidualnie, by zachować jego unikalny charakter. Moim największym muzycznym guru jest Prince, a w muzyce najbardziej cenię sobie chwytliwość melodii i groove.

Grzegorz Ryba

producent muzyczny

Jestem producentem muzycznym, zajmującym się tworzeniem szeroko pojętej muzyki mainstreamowej. Realizowałem piosenki dla uczestników niemal każdego talent show w Polsce (The Voice of Poland, Must Be The Music, Mam Talent, Mali Giganci, Hit Hit Hurra). Podczas nagrań pracuję z wieloma uznanymi i doświadczonymi producentami, co naturalnie wpływa na ich jakość.

Patrick Multan

producent muzyczny

Tworząc szukam tego co nieoczywiste i może zostać odebrane w odmienny sposób, w zależności od tego, co słuchacz stara się dostrzec w muzyce. Uwielbiam łączyć chaos myśli, dźwięków i częstotliwości w niebanalną i spójną całość. Bardzo lubię nieschematyczną twórczość i taką znajduję w gatunkach alternatywnych, w których bardzo dobrze się odnajduję. Uważam, że przy odpowiednim podejściu każdy utwór może mieć tę magiczną cząstkę. :)