Nagranie Teledysku

 

Piosenka jest już gotowa, to jednak nie wszystko. Aby o Twoim utworze mówiło się więcej, konieczne będzie nagranie do niego teledysku.

I tutaj kolejna dobra wiadomość – w tym również Ci pomożemy!

Nie masz pomysłu na teledysk? Masz już wizję, jak powinien wyglądać Twój wymarzony videoklip? To świetnie, na pewno wspólnie stworzymy coś z efektem “WOW”, co mocno zapadnie wszystkim w pamięć. Może nie masz koncepcji na teledysk? Nic nie szkodzi, od tego mamy dział kreatywny i na pewno coś podpowiemy!

Rozpoczynając prace nad teledyskiem jeszcze raz przeanalizujemy Twój utwór. Jakie były inspiracje do jego powstania oraz jakie wartości, emocje i historie próbuje on przekazać. Ta analiza pozwoli nam przygotować materiał, który będzie idealnym dopełnieniem wspólnej wizji, zachowa klimat piosenki i będzie idealnym odzwierciedleniem Twojej osobowości. Podstawą dobrego teledysku jest bowiem solidny storytelling, za którym stoi nasz zespół kreatywny oraz ekipa foto&video. Potrzebny nam będzie też mocny scenariusz - nic tu nie jest dziełem przypadku. Będzie precyzyjny i przemyślany. Wybierzemy odpowiednią lokalizację, rozpiszemy sceny, które zbudują klimat. Podstawą działania jest oryginalność, świeżość lub koncepcje nowatorskie bądź odważne.

Jedno jest pewne. Musimy opowiedzieć historię pełną emocji, starannie wykonaną wizualnie. Będziemy opowiadać obrazem, dźwiękiem i słowami. Będzie to historia, która pokaże pragnienia, porażki i słabości, a w kontraście – zwycięstwo, szczęście i miłość. To tematy, które poruszają ludzkie serca i skłaniają do refleksji. Może będzie to opowieść dowcipna, może dramatyczna, a może szokująca?

Kiedy już stworzymy wspólnie teledysk idealny – czas na PREMIERĘ!