Chcesz stworzyć swój autorski utwór muzyczny? Dowiedz się więcej:

FAQ - Najczęściej zadawane pytania


Jak wygląda współpraca z Delphy Records?

Napisz nam maila na adres hello(małpa)delphy.pl i… przedstaw się! Interesuje nas to kim jesteś, co w muzyce jest dla Ciebie najważniejsze i o jakiej piosence myślisz. Po zapoznaniu się, przedstawimy Ci propozycję współpracy i wyjaśnimy krok po kroku jej realizację. Jeżeli zgodzisz się na zaproponowaną ofertę cenową, rozpoczniemy współpracę nad produkcją utworu, na podstawie umowy o dzieło z przeniesieniem majątkowych praw autorskich. Wszystko odbywa się online, więc nie musisz nawet wychodzić z domu, aby móc rozpocząć prace nad własnym materiałem muzycznym! Na początku zapoznamy Cię z project managerem, który poprowadzi Cię przez cały proces produkcji muzyki tak, aby było to dla Ciebie jak najbardziej komfortowe doświadczenie. Wybierze dla Ciebie odpowiedniego tekściarza, producenta muzycznego, zarezerwuje Ci studio nagraniowe, odpowie na wszelkie pytania podczas współpracy i będzie dla Ciebie pierwszą osobą do kontaktu. Możesz traktować go jak osobistego Anioła Stróża ;) Po wyprodukowaniu utworu, nagraniu wokalu w studio (to jedyna rzecz, która będzie wymagała Twojego wyjścia z domu) i wykonaniu ostatecznego miksu oraz masteringu – piosenka jest gotowa. Możemy wydać ją w dystrybucji cyfrowej na platformach streamingowych: Spotify, iTunes, Tidal, Deezer i innych lub możesz schować ją do szuflady - wybór należy do Ciebie. Oferujemy również pomoc przy zrealizowaniu teledysku odpowiedniego do klimatu Twojego utworu, podpowiemy kto może go dla Ciebie wykonać. Jeżeli interesuje Cię dalszy rozwój, zaproponujemy Ci szkolenia z promocji i self-managementu, dzięki którym dowiesz się w jaki sposób realnie dojść do sukcesu na rynku muzycznym.

Ile kosztuje stworzenie autorskiej piosenki?

Jak zwykle – „to zależy”. Zależy np. od rodzaju utworu czy od ilości zaangażowanych w projekt osób. Produkcja piosenki autorskiej, za którą stoi cały sztab ludzi (zwykle jest to grupa ok. 7 osób), związana jest z inwestycją około 4000 zł – zatem jest to kwota porównywalna z ceną np. laptopa. Tę kwotę dzielimy na 4 lub 5 rat, więc nie musisz płacić wszystkiego z góry. Dostosujemy się do Twoich możliwości finansowych i ustalimy raty tak, aby było to dla Ciebie wygodne.

Gdzie mogę posłuchać utworów Delphy Records?

Utwory wyprodukowane przez Delphy Records można usłyszeć w kilku miejscach: za pośrednictwem naszych kanałów społecznościowych - Facebook www.facebook.com/delphyrecords, Instagram www.instagram.com/delphyrecords i YouTube www.youtube.com/delphyrecords). Przykłady niektórych zrealizowanych utworów są dostępne także na stronie głównej www.delphy.pl. Najnowsze wydawane przez nas utwory (te z 2018 roku) można usłyszeć na Spotify: http://sptfy.com/1TSz

Więcej pytań? Napisz nam wiadomość

Wysyłając do nas wiadomość wyrażasz zgodę na politykę RODO, z którą możesz się zapoznać tutaj.