Jak działamy?

 

Na przestrzeni lat naszej aktywności wypracowaliśmy skuteczny algorytm według którego działamy, zgodnie z którym pomagamy powstawać dziełom naszych podopiecznych. Przez lata doskonaliliśmy tę ścieżkę. W telegraficznym skrócie prezentuje się ona w sposób następujący:
 
 

SESJA SONGWRITERSKA

Najpierw podczas Sesji Songwriterskiej w siedzibie Delphy Records w Warszawie (lub online!), poznasz koncepcję na Twój autorski utwór – opracujemy go wspólnie z Tobą! To teraz powstaje tekst i melodia, najważniejsze składowe każdej piosenki. A jeżeli masz już pomysł na swoją piosenkę, to chętnie go zrealizujemy!
 
 

NAGRANIE STUDYJNE

Kiedy tekst piosenki, podkład muzyczny i melodia są już gotowe, nadchodzi czas na Twoje przygotowanie się do nagrań studyjnych. Nie stresuj się, zespół Delphy pomoże Ci ze wszystkim! Zobaczysz co to znaczy „produkcja wokalu” i jak profesjonalnie przebiega nagranie w studiu muzycznym
 
 

ARANŻACJA, MIX I MASTERING

Po nagraniu najważniejszego instrumentu w utworze – Twojego głosu, następuje etap wytężonej pracy nad finalną aranżacją. To ostatni, najważniejszy krok w produkcji utworu. Na tym etapie nadamy Twojej piosence oryginalnego brzmienia i przygotujemy ją do emisji radiowej i telewizyjnej.
 
 

NAGRANIE TELEDYSKU

Nie trzeba wydawać milionów złotych na teledysk, aby Twoi odbiorcy się w nim zakochali. Najważniejszy jest pomysł i ciekawa koncepcja. Pomożemy Ci stworzyć dobry scenariusz teledysku spójny z klimatem Twojego utworu. Poza teledyskiem, możemy zrealizować dla Ciebie oryginalną animację lub tzw. lyric-video.
 
 

PREMIERA W MEDIACH

W Delphy czeka na Ciebie cały wachlarz możliwości! Wykonamy dla Ciebie profesjonalną okładkę, grafiki reklamowe, poprowadzimy Twojego Instagrama i Facebooka. Pomożemy Ci skutecznie skontaktować się z dziennikarzami, a Twoja piosenka osiągnie tysiące wyświetleń na YouTube!
 
 

DYSTRYBUCJA NA SPOTIFY

Jeśli chcesz znaleźć się na największych serwisach muzycznych tj. Spotify, Tidal, Amazon czy Apple Music, obok swoich ulubionych gwiazd, umożliwimy Ci to. Dzięki nam wejdziesz na prawdziwy rynek muzyczny, na którym codziennie mogą dostrzec Cię miliony nowych słuchaczy