Dystrybucja na Spotify

 

Podejście do muzyki i sposobów jej odbierania przez lata znacznie się zmieniło – dystrybucja muzyki na platformach streamingowych to obecnie absolutna konieczność - jedną z najpopularniejszych jest oczywiście Spotify.

Ma wprawdzie sporą konkurencję, lecz najświeższe badania pokazują, iż jest niekwestionowanym liderem wśród tego typu aplikacji. Końcem 2020 roku przekroczył on magiczną liczbę 300 milionów użytkowników. Co za tym idzie – Twój utwór koniecznie musi się tam znaleźć! My przeprowadzimy Cię przez cały proces.

Do niedawna Spotify nie dawał zbyt wielu możliwości artystom niezależnym. Teraz wychodzi naprzeciw muzykom, którzy niekoniecznie chcą współpracować z dużymi wytwórniami, a zależy im jedynie na dotarciu do jak największej liczby odbiorców. Pamiętaj jednak, że takie serwisy streamingowe napędzają marketing i promocję, nie generują dużych korzyści finansowych, jednakże przez samą obecność tam możesz wiele zyskać. Przede wszystkim –rozpoznawalność i rozgłos.

Masz już swój utwór, studyjne, zmiksowane i zmasterowane nagranie. Piosenka hula w mediach i na Spotify. Nic tylko nagrywać kolejne! Trzymamy za Ciebie mocno kciuki, a w razie potrzeby – zawsze służymy radą i pomocą.
 
 
spotidelphii